Consell Municipal de Can Fornaca

19/07/2019

El Consell municipal de Can Fornaca √©s un √≤rgan de participaci√≥ i de di√†leg que posa en relaci√≥ l’equip de govern amb els ve√Įns i ve√Įnes de la urbanitzaci√≥ de Can Fornaca. Aquestes sessions se celebren quan hi ha temes rellevants d‚Äôinter√®s general a tractar, pr√®via convocat√≤ria de l’Alcaldia.¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†

Composició del Consell Municipal de Can Fornaca

NOM     PARTIT
POL√ćTIC
    C√ÄRREC     E-MAIL
Josep Solé Turon
    Junts per Catalunya Riudarenes (JxCat РJUNTS)     Alcalde i responsable de les àrees governació, educació, seguretat ciutadana i personal     jsole@ajuntamentderiudarenes.cat
Pau Sancho Faig     Junts per Catalunya Riudarenes (JxCat РJUNTS)     Regidor d’hisenda, tresoreria i esports.     psancho@ajuntamentderiudarenes.cat
Mireia Turon Masferrer     Junts per Catalunya Riudarenes (JxCat РJUNTS)     Regidora de promoció econòmica, comerç i turisme, i joventut.    

mturon@ajuntamentderiudarenes.cat

Jacob Deulofeu Jim√©nez ¬† ¬† Junts per Catalunya Riudarenes (JxCat – JUNTS) ¬† ¬† Regidor d‚Äôurbanisme, via p√ļblica, festes. ¬† ¬† jdeulofeu@ajuntamentderiudarenes.cat
Joan Ignasi Carles Ledesma     Som Riudarenes Independents de la Selva (SOMRIU РIdSelva)     Regidor de cultura, noves tecnologies, i participació ciutadana     icarles@ajuntamentderiudarenes.cat
Francesc Bota Bassas     Som Riudarenes Independents de la Selva (SOMRIU РIdSelva)    

Regidor de medi ambient, medi rural, i entitats

   

fbota@ajuntamentderiudarenes.cat

Marta Batlle Carbonès     Som Riudarenes Independents de la Selva (SOMRIU РIdSelva)     Regidora de gent gran, salut, i benestar social.     mbatlle@ajuntamentderiudarenes.cat